Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Borselevoorelkaar

Vrijwilliger gezocht voor Yannick

Yannick is een lieve en gezellige man van 35 jaar met Autisme. Yannick heeft brede interesses zoals houtbewerking, luchtbuks schieten en gamen. Yannick vindt het gezellig om samen activiteiten te ondernemen. Zelfstandig iets ondernemen vindt Yannick lastig al heeft hij hiervoor wel alle vaardigheden. Yannick woont zelfstandig in een rijtjeshuis in Heinkenszand. Yannick heeft moeite met zijn tuin onderhouden en zoekt vooral iemand die hem hierbij kan helpen. Yannick zou het ook leuk vinden om daarnaast af en toe samen wat leuks te ondernemen. Zoals een keer haaientanden zoeken bij de Kaloot of een terrasje pakken bij mooi weer. Maar ook bijvoorbeeld een bordspel spelen vindt Yannick een leuke activiteit. Yannick is op zoek naar een vrijwilliger die niet te druk aanwezig is en hem de ruimte geeft als hij even niet uit zijn woorden komt. Yannick zoekt iemand die hem respectvol en gelijkwaardig kan benaderen. De frequentie en het moment kan afgestemd worden en hoeft niet per se in een vaste frequentie plaats te vinden. Yannick heeft Autisme en heeft wel het liefst vooraf geplande afspraken. Mocht er ruimte zijn voor een spontaan bezoek staat Yannick hier ook wel voor open maar wil hij wel graag vooraf gebeld worden om even af te stemmen.
Lees meer
Structureel

Heinkenszand

Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Klussen buiten & tuin

Beschrijving

Yannick is een lieve en gezellige man van 35 jaar met Autisme.
Yannick heeft brede interesses zoals houtbewerking, luchtbuks schieten en gamen.
Yannick vindt het gezellig om samen activiteiten te ondernemen.
Zelfstandig iets ondernemen vindt Yannick lastig al heeft hij hiervoor wel alle vaardigheden. Yannick woont zelfstandig in een rijtjeshuis in Heinkenszand.
Yannick heeft moeite met zijn tuin onderhouden en zoekt vooral iemand die hem hierbij kan helpen. Yannick zou het ook leuk vinden om daarnaast af en toe samen wat leuks te ondernemen. Zoals een keer haaientanden zoeken bij de Kaloot of een terrasje pakken bij mooi weer. Maar ook bijvoorbeeld een bordspel spelen vindt Yannick een leuke activiteit.
Yannick is op zoek naar een vrijwilliger die niet te druk aanwezig is en hem de ruimte geeft als hij even niet uit zijn woorden komt. Yannick zoekt iemand die hem respectvol en gelijkwaardig kan benaderen.
De frequentie en het moment kan afgestemd worden en hoeft niet per se in een vaste frequentie plaats te vinden. Yannick heeft Autisme en heeft wel het liefst vooraf geplande afspraken.
Mocht er ruimte zijn voor een spontaan bezoek staat Yannick hier ook wel voor open maar wil hij wel graag vooraf gebeld worden om even af te stemmen.

Praktische informatie

Tijd

Maandelijks 4 tot 10 uur

Locatie

Heinkenszand

Impact

Voor wie

Mensen die begeleid worden/wonen

Impactgebied
Sociaal & welzijn
Tuin, dieren & natuur
Categorie
Activiteitenbegeleiding
Maatje, buddy & gezelschap
Klussen buiten & tuin
Mary

Mary

40% profielsterkte
  • Deze hulpvraag is gecheckt door de helpdesk
  • Mary is ingeschreven op Borselevoorelkaar sinds 18-04-2017
  • Positieve match gemaakt